Setki zrealizowanych projektów

Setki zrealizowanych projektów (część we współpracy z biurami architektonicznymi) oraz ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży włoskich mebli kuchennych, odznaczających się bogactwem rozwiązań technicznych i piękną gamą kolorystyczną.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również wyposażenie salonu, sypialni czy ogrodu oraz szeroki wachlarz dodatków i akcesoriów. Do Państwa dyspozycji jest salony meblowy zlokalizowany w Sopocie.

Stawiamy na dobre wzornictwo

Stawiamy na dobre wzornictwo. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, designerami oraz markami światowej klasy, m.in.: Cucine LUBE, Porada, Bonaldo, Alberta Salotti, Fiam, Kartell, Annibale Colombo, Giaretta, Atmosphera.

Jesteśmy również Agencją firmy Cucine LUBE, jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Gwarantujemy

profesjonalną obsługę

Gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym
etapie współpracy.

Nasze atuty

Projektanci

Nasi projektanci, na Państwa życzenie, zaaranżują wnętrze kuchenne tak, by harmonijnie łączyło przyjemność z funkcjonalnością. Posłużą fachowymi wskazówkami w doborze odpowiedniego modelu, kolorystyki, oświetlenia czy wyposażenia AGD.

Ekipa montażowa

Profesjonalne ekipy montażowe dowiozą oraz zamontują zamówione produkty.

Efekt

Zaprojektowana przez nas kuchnia będzie czarować zmysły i odznaczać się wyjątkową osobowością.

Choć firma Mebella ciągle się rozwija, podążając za światowymi trendami, czerpiąc z ikon mody i stylu, w jednym pozostaje od lat niezmienna – w swojej pasji do doskonałego wzornictwa oraz w dbałości o najwyższą jakość usług.